Plakalı ve tamburlu filitreler için çesitli filitrasyon malzemeleri mevcuttur:

Selüloz;

Ürünün içindeki yabancı maddeleri almak amacı ile yapılan filitrasyon işlemlerinde kullanılır. Filitre kurulurken ön kaplamada veya filitre edilirken kullanılaya uygundur. Ürünler INTERNATIONAL FIBER (Amerika Birleşik Devletleri) tarafından üretilmiş olup Antwerp Belçika Fabrikasından gelmektedir.

Uygulama amacına göre AlphaCel veya NutraFiber ürünleri kullanılabilir. Selüloz ürünümüz, lif uzunluğuna göre geniş yelpazeye seçeneğine sahiptir. Kullanım amacına, filitre edilen ürüne ve endüstri tipine göre  HKB100, BH40 ve C40 en çok tercih edilen selülozlardır. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Diatomit Filitre Toprağı (Kizelguhr);

Ürünler DICALITE tarafından üretilmiş olup Amerika Birleşik Devletlerin’den gelmektedir. Uygulama ihtiyacına göre 215, Superaid, UF, Speedplus, 4200, 5000, 6000 veya başka ürünler kullanılabilir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

filtrasyonn

Perlit (DICAPERL);

Ürünler DICALITE tarafından üretilmiş olup Belçika’dan gelmektedir.

Uygulama ihtiyacına göre 428, 4128, 4258-P veya başka ürünler kullanılabilir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız.

Filitre Kağıdı;

Ürünler CARLSON tarafından üretilmiş olup İngiltere’den gelmektedir. Mevcut ürünlerin ebatı 40cm x 40cm ‘dir. Detaylı bilgi için lütfen bizi arayınız

Bu ürünlerin kullanım kılavuzu, teknik spekt bilgileri, analiz sertifikası ve MSDS raporlarını temin etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgi için lütfen bizi arayınız


Copyright © Balsarı Yağ Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi
web-tasarim

Bigdrop